Şimdi İletişime Geçin!

ABOUT US

Değerli Müşterilerimiz;
 
            Şirketimiz 1996 yılında kurulmuş olup önceleri sadece PVC tabanlı ürünler üretirken, 2000 yılından itibaren poliüretan tabanlı ürünler de üretmeye başlamıştır. Fabrikamızda taban üretiminin yanı sıra üretime ciddi anlamda katkı sağlayan saya dikimi, serigrafi, frekans, aksesuar, lazerli kesim ve desenlendirme, bilgisayarlı kesim ve modelleme gibi birimler mevcuttur. Fabrikamız kapısından hammadde olarak giren malzemeler birer ürün olarak çıkmaktadır.
 
            Kalite yönetimi bizler için her zaman en temel öncelik olmuştur. Bunun en önemli göstergelerinden birisi, 2003 yılında İsviçre’de aldığımız Uluslararası Kalite Ödülü (BID) dür. Bu ödülün getirdiği heyecanla, firmamız, aynı yıl çok bantlı ürünlerin enjeksiyon teknolojisi ile üretimi konusunda yeni bir yöntem geliştirmiş ve bu yöntem ülkemizde sektördeki bir çok üretici tarafından tercih edilmiştir. İstikrarlı fiyat politikaları, müşteri isteklerini dikkate alan üretim ARGE’leri, bayileri ile arasındaki sağlıklı satış organizasyonu gibi özellikleri sayesinde sektöründe takip edilen firma konumundadır.
 
            Taban üretiminde kullandığımız hammadde İtalya’dan ithal edilmektedir ve bu hammaddenin formülasyonu tarafımızdan geliştirilmiştir. Yine üretimde kullandığımız boyalar (MASTERBACH), silikonlar vb. dünyadaki ünlü üreticilerden ithal edilmektedir. 2005 yılından bu yana, RAHATLIK öğesine ŞIKLIK kadar değer vermemizle birlikte tüm ürünlerimizde yumuşak iç taban kullanılmaya başlanmıştır. 2008 yılına gelindiğinde, üretiminin %90’ında el montajı uygulanan kaliteli ürünlerimiz çok uygun fiyatlarla satılmaya başlanmış olup, ürünlerimizi satan mağazalar kıymetli müşteriler ve bol kazanç elde etmişlerdir. 2009 yılında bir yeniliği daha uygulamaya koyan firmamız, insan sağlığını ön planda tutan doktor tavsiyeli ürünleri geliştirmiştir.
 
            2010 ve 2011 yıllarında bir üst seviyede üretim yapmaya başlamış olup bayan ve erkek gruplarında şiltesi deri ve sentetikten mamul sabo, kışlık terlik ve ev içi fantezi terlikler konusunda ülkemizde görülmemişler yeniliklere imza atmış, hemen arkasından hayvan modelli kışlık terliklerin sayalarını yurtdışından getirmiş, tabanları ve işçilikleri bünyesinde yapıp müşterilerine yepyeni ürün grupları sunmuş bulunmaktayız. Kalite politikasını ısrarla korumamız ise, yoğun ve düzenli bir ihracat kapısı açmakla kalmayıp, İngiltere ve İtalya gibi önemli Avrupa ülkelerinde de gündem oluşturmamıza yol açmış durumdadır.
 
            Yaklaşık iki yıldır üretimine 7500 m2’lik açık ve 10.000 m2’lik kapalı alandaki fabrikasında devam etmekte olan firmamız, geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilen ürünlerimizi CARLAVERDE® ve SERAFLEX® tescilli markaları ile Türkiye'nin dört bir yanında kolaylıkla bulabilirsiniz.
 
Saygılarımızla..
 

E-Newsletter Subscribe

Sign up for the latest news, notifications, and more designs

Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.
Up

0-538-8850200